Eğitim, KOBİ’lerde gelişimin ilk adımı

Vodafone, Vodafone İş Ortağım çatısı altındaki işletmeleri yarına hazırlamaya devam ediyor ve Enocta işbirliği ile hayata geçirdiği Vodafone E.Kobi Eğitim Platformu ile İşini Yarına Hazırlayan KOBİ’lere uzaktan eğitim fırsatı sunuyor.

Pazar/Ülke Hit: 2696 / Yorum: 0 / 6 Haziran 2017 12:48
 Eğitim, KOBİ’lerde gelişimin ilk adımı
-A +A

Toplam 500’den fazla eğitim başlığıyla KOBİ’lerin yanında olan platform, Dijital Dönüşüm, Büyümenin Yolu: Verimlilik ve Üretkenlik, Büyüyen KOBİ Yol Haritası, Finansman Erişimi ve Yönetimi, İşin Kuralları: Mevzuat ve Standartlar Ne Diyor?, Başarılı Bir Yönetici Olmanın Sırları, Yönetimde Kurumsallaşmanın Sırları, İş Hayatında Başarının Püf Noktaları, Müşteriye Erişmek ve Yönetmek gibi ana başlıklarda eğitim sunuyor. Enocta işbirliği ile hayata geçirilen platformdan enoctakobi.com’a girip kayıt olarak yararlanmak mümkün. Tüm eğitimler Red Business’lılara ilk ay ücretsiz olarak sunuluyor.

Platforma kayıt olan KOBİ’ler, eğitimden yararlanmasını istediği çalışanların sayısını belirleyerek, 3-5-10-15 ve 20 kişilik paketlerden birini satın alabiliyor. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı M. Sinan Kızıldağ, “Bu platform sayesinde KOBİ'ler çalışanlarını çok daha hızlı ve etkin bir şekilde eğitme fırsatı bulacak. Böylece KOBİ’ler zamandan ve maliyetten tasarruf edecek. Sürdürülebilir bir KOBİ ekosistemi yaratma hedefiyle KOBİ’lerin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Günlük Gazeteler
Oku
Ziyaretçi Defteri
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...